-10%

EKSKLUZIVNA KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

1.590 ден. 1.770 ден.
  -60%

  ARTROVEX KREMA ZA BOLKI 2x 225 ml

  3.500 ден. 8.680 ден.
  -59%

  ARTROVEX KREMA ZA BOLKI 125 ml + 225 ml

  3.000 ден. 7.240 ден.
  -10%

  SET PROTIV OPAGANJE I RAST NA KOSA OD KONOP

  2.530 ден. 2.810 ден.
  -10%

  SET ZA TELO SO ETERICNO MASLO OD GREJPFRUT

  730 ден. 810 ден.
  -10%

  SET ZA TELO DIAMOND

  880 ден. 980 ден.

  BALSAM ZA USNI

  220 ден.

  LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE DIAMOND

  590 ден.
  -10%

  DNEVNA I NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I BAKUCIOL

  1.890 ден. 2.100 ден.
  -53%

  W LOSS MESECEN PAKET ZA SLABEENJE

  2.800 ден. 5.970 ден.

  KAPKI ZA SLABEENJE ANGEL SLIMS DROPS

  790 ден.

  SPORTSKI GEL SO EFEKT NA LADENJE

  470 ден.
  -67%

  HONDROFROST 3

  1.500 ден. 4.500 ден.
  -50%

  CARDIONE 3

  3.000 ден. 5.970 ден.
  -50%

  ALKOTOX 2

  2.000 ден. 3.980 ден.
  -56%

  ALKOTOX 3

  2.600 ден. 5.970 ден.
  -10%

  KOLEKCIJA OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA NEGA NA LICE

  1.010 ден. 1.120 ден.
  -10%

  PREMIUM KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  1.150 ден. 1.280 ден.
  -64%

  GELAREX 2+1

  2.300 ден. 6.330 ден.
  -65%

  KETO DIET + W LOSS

  1.500 ден. 4.340 ден.
  -70%

  REVITAPROST 3 + 2 TOTAL VITAL FORTE

  2.400 ден. 7.960 ден.
  -70%

  REVITAPROST 2 + 1 TOTAL VITAL FORTE

  1.750 ден. 5.900 ден.
  -65%

  CYSTONETTE 3 + 2 IDEAL FORTE

  2.800 ден. 7.960 ден.
  -52%

  CYSTONETTE 2 + 1 IDEAL FORTE

  2.100 ден. 4.340 ден.
  EKSKLUZIVNA KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  EKSKLUZIVNA KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  1.590 ден. 1.770 ден.

  Ексклузивна колекција КАШМИР

   

  Шампон за сува коса 200 ML

  Спреј за коса 200 ML

  Маска за сува коса 250 ML

  Серум за коса Еликсир 30 ML

  -10%
  ARTROVEX KREMA ZA BOLKI 2x 225 ml

  ARTROVEX KREMA ZA BOLKI 2x 225 ml

  3.500 ден. 8.680 ден.

  Кремата се базира на природни состојки со антииинфламаторно, антибактериско, лековито и антисептично дејство. Брзо и ефикасно ги смирува болките во рацете, вратот, рамената, кичмата, грбот, нозете и стапалата. Има смирувачки и затоплувачки ефект кој предизвикува подобро циркулирање на крвта 

  -60%
  ARTROVEX KREMA ZA BOLKI 125 ml + 225 ml

  ARTROVEX KREMA ZA BOLKI 125 ml + 225 ml

  3.000 ден. 7.240 ден.

  Кремата се базира на природни состојки со антииинфламаторно, антибактериско, лековито и антисептично дејство. Брзо и ефикасно ги смирува болките во рацете, вратот, рамената, кичмата, грбот, нозете и стапалата. Има смирувачки и затоплувачки ефект кој предизвикува подобро циркулирање на крвта 

  -59%
  SET PROTIV OPAGANJE I RAST NA KOSA OD KONOP

  SET PROTIV OPAGANJE I RAST NA KOSA OD KONOP

  2.530 ден. 2.810 ден.

  Производи од коноп кои го стимулираат растот на косата, ја зајакнуваат и зачувуваат влажноста на косата. 

  Шампон 1L
  Маска за коса 600 ml
  Лосион за коса 120 ml

  -10%
  SET ZA TELO SO ETERICNO MASLO OD GREJPFRUT

  SET ZA TELO SO ETERICNO MASLO OD GREJPFRUT

  730 ден. 810 ден.

  Антицелулит гел 350 мл

  Део стик 50 мл

  -10%
  SET ZA TELO DIAMOND

  SET ZA TELO DIAMOND

  880 ден. 980 ден.

  Луксузен путер за капење Diamond збогатен со хранливи состојки од какао и шеа путер 
  Парфем за коса и тело Diamond со интензивен мирис на ванила 

  -10%
  BALSAM ZA USNI

  BALSAM ZA USNI

  220 ден.

  Балсам за усни со арома на цреша
  Балсам за усни со арома на ванила
  Балсам за усни со арома на јаболко и цимет 

  LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE DIAMOND

  LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE DIAMOND

  590 ден.

  Ја омекнува и ја остава кожата мазна. Збогатен со хранливи состојки како шеа и какао путер. Кожата останува свежа, чиста и миризлива. За сите типови на кожа. Може да се користи секојдневно.

  DNEVNA I NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I BAKUCIOL

  DNEVNA I NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I BAKUCIOL

  1.890 ден. 2.100 ден.

  Колагенски креми за постојана нега на кожата во текот на денот и ноќта со масло од бакучиол за сите типови кожа 

  -10%
   W LOSS MESECEN PAKET ZA SLABEENJE

  W LOSS MESECEN PAKET ZA SLABEENJE

  2.800 ден. 5.970 ден.

  Додаток во исхраната кој помага во губење на тежината, дизајниран да има корист за здравјето и благосостојбата на поединците

  Пакетот се состои од 3 пакувања W loss

  -53%
  KAPKI ZA SLABEENJE ANGEL SLIMS DROPS

  KAPKI ZA SLABEENJE ANGEL SLIMS DROPS

  790 ден.

  Капки за слабеење кои го стимулираат согорувањето на мастите, го забрзуваат метаболизмот, го намалуваат апетитот и потребата за слатки, го забрзуваат губењето на вишокот килограми. Течен додаток во исхраната.

  SPORTSKI GEL SO EFEKT NA LADENJE

  SPORTSKI GEL SO EFEKT NA LADENJE

  470 ден.

  Гелот е многу моќен биоактивен препарат за стимулирање на периферната микроциркулација и намалување на болката од кое било потекло. Ја зголемува подвижноста на коските, зглобовите и мускулите.

  HONDROFROST 3

  HONDROFROST 3

  1.500 ден. 4.500 ден.

  Разладувачки гел за тело со ментол кој служи за ефикасно ослободување од болки во зглобовите и мускулите. 

   

  Пакетот се состои од 3  пакувања Хондрофрост

  -67%
  CARDIONE 3

  CARDIONE 3

  3.000 ден. 5.970 ден.

  Ефикасен додаток на исхрана со природен состав кој помага за регулирање на крвниот притисок и за зголемување на еластичноста на крвните садови.

   

  Пакетот се состои од 3 пакувања Кардионе

  -50%
  ALKOTOX 2

  ALKOTOX 2

  2.000 ден. 3.980 ден.

  Алкотокс е иновативен производ дизајниран да им помогне на луѓето да се справат со проблемот со алкохолизам. Овој производ доаѓа во форма на капки кои содржат 100% природни состојки. 

  Пакетот се состои од две пакувања Алкотокс

  -50%
  ALKOTOX 3

  ALKOTOX 3

  2.600 ден. 5.970 ден.

  Алкотокс е иновативен производ дизајниран да им помогне на луѓето да се справат со проблемот со алкохолизам. Овој производ доаѓа во форма на капки кои содржат 100% природни состојки. 

   

  Пакетот се состои од 3 пакувања Алкотокс

  -56%
  KOLEKCIJA OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA NEGA NA LICE

  KOLEKCIJA OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA NEGA NA LICE

  1.010 ден. 1.120 ден.

  Производи за чисто лице без акни, мозолчиња и митесери

  Колекција наменета за сите типови кожа. Може да го користат и тинејџери.


  Лосион за лице 150 ml
  Пилинг за лице 50 ml
  Крема за лице 50 ml

  -10%
  PREMIUM KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  PREMIUM KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  1.150 ден. 1.280 ден.

  Премиум колекција КАШМИР 

  Шампон за сува коса 200 ML
  Спреј за коса 200 ML
  Маска за сува коса 250ML

  -10%
  GELAREX 2+1

  GELAREX 2+1

  2.300 ден. 6.330 ден.

  Гел на природна база за третман на хемороиди

  -64%
  KETO DIET + W LOSS

  KETO DIET + W LOSS

  1.500 ден. 4.340 ден.

  Додатоци во исхраната кои помагаат во губење на тежината, дизајнирани да имаат корист за здравјето и благосостојбата на поединците

   

  Докажете си дека здравиот начин на живот не е тешко одржлив. Пробајте ги нашите производи и ќе ја почувствувате разликата од првата употреба.

  -65%
  REVITAPROST 3 + 2 TOTAL VITAL FORTE

  REVITAPROST 3 + 2 TOTAL VITAL FORTE

  2.400 ден. 7.960 ден.

  Капсулите REVITAPROST се додаток во исхраната кој се користи за поддршка на здравјето на простатата и намалување на симптомите на простатитис. Овој производ содржи природни состојки кои се сметаат за корисни за намалување на воспалението на простатата и подобрување на нејзиното функционирање.

   

  TOTAL VITAL FORTE таблети го одржуваат имунолошкиот систем и здравјето на белите дробови и горниот респираторен тракт. Ја поддржувааат и нормалната функција на простатата и нормалната циркулација на крвта.

  -70%
  REVITAPROST 2 + 1 TOTAL VITAL FORTE

  REVITAPROST 2 + 1 TOTAL VITAL FORTE

  1.750 ден. 5.900 ден.

  Капсулите REVITAPROST се додаток во исхраната кој се користи за поддршка на здравјето на простатата и намалување на симптомите на простатитис. Овој производ содржи природни состојки кои се сметаат за корисни за намалување на воспалението на простатата и подобрување на нејзиното функционирање.

   

  TOTAL VITAL FORTE таблети го одржуваат имунолошкиот систем и здравјето на белите дробови и горниот респираторен тракт. Ја поддржувааат и нормалната функција на простатата и нормалната циркулација на крвта.

   

   

  -70%
   CYSTONETTE 3 + 2 IDEAL FORTE

  CYSTONETTE 3 + 2 IDEAL FORTE

  2.800 ден. 7.960 ден.

  *За три пакувања Cystonette подарок 2 пакувања Ideal Forte витамини за женско здравје* 

  Формулата на Cystonette е дизајнирана да му помогне на телото да се справи со инфекции и воспаленија во уринарниот систем. 

  Ideal Forte e додаток во исхрана кој се користи за нормално функционирање на целото женско тело: мускулно-скелетен систем, нервниот систем и имунолошкиот систем.

  -65%
  CYSTONETTE 2 + 1 IDEAL FORTE

  CYSTONETTE 2 + 1 IDEAL FORTE

  2.100 ден. 4.340 ден.

  *За две пакувања Cystonette подарок 1 пакување Ideal Forte витамини за женско здравје* 

  Формулата на Cystonette е дизајнирана да му помогне на телото да се справи со инфекции и воспаленија во уринарниот систем. 

  Ideal Forte e додаток во исхрана кој се користи за нормално функционирање на целото женско тело: мускулно-скелетен систем, нервниот систем и имунолошкиот систем.

   

  -52%
  0 ден.
  0