Здравје

Showing all 14 results

AMAROK PROSTATITIS

 • Поминуваат болките, грчевите, печењето во областа на препоните и крстот
 • Мокрењето станува стабилно, не е често, се отстранува воспалението
 • Се возобновува ерекцијата, организмот закрепнува, простатитисот не се враќа

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

ARTROVEX

 • Го смирува воспалението, црвенилото и отекувањето
 • Им ја враќа подвижноста на зглобовите по 5-7 дена
 • Го превенира таложењето на солите и развојот на остеохондрозата
 • Го обновува ´рскавичното ткиво при артритис и артроза
 • Го отстранува крцкањето во зглобовите и грбот

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

CARDILINE

 • Го нормализира крвниот притисок по природен пат
 • Ја возобновува еластичноста на крвните садови
 • Го намалува нивото на холестерол во крвта
 • Штити од инфаркт и мозочен удар

НАРАЧАЈ

CARDIOL

 • Го стабилизира притисокот
 • Избавува од главоболки
 • Ја подобрува состојбата

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

DETONIC CYSTITIS

 • Го смирува воспалението и ги олеснува болките
 • Се бори со бактериската инфекција
 • Го штити уринарниот тракт
 • 100% резултат
 • Еко производ
 • Одобрен од европската асоцијација на уролозите
 • Производ на годината

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

DETONIC HYPERTENSION

 • Го стабилизира притисокот
 • Избавува од главоболки
 • Ја подобрува состојбата
 • Најдобро средство за хипертензија
 • Патентирана формула

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

HONDROCREAM

 • Ги ублажува болките во мускулите
 • Ја регенерира ‘рскавицата
 • Ефикасно ги намалува грчевите во мускулите
 • Го намалува отокот
 • Ги ублажува воспаленијата

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

HONDROSTRONG

 • Кај 99% од случаите ги регенерира ткиватана оштетените зглобови!
 • Ја запира болката во рок од 10 минути.
 • Им ја враќа подвижноста на зглобовите во рок од 14 дена!
 • Оздравување и поддршка на зглобовите на микро ниво.
 • Патентирана формула, што нема аналози!

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

OPTIMOVE

 • Избавува од отекувањето на зглобовите
 • Сосема го обновува коскеното и `рскавичното ткиво
 • Го запира воспалителниот процес
 • Моментално ја отстранува болката

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

PARAZITOL

 • Ја нормализира работата на органите за варење
 • Ги исфрла материите произведени од паразитите
 • Ги уништува сите видови хелминти
 • Спречува повторно заразување

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

RECARDIO

 • Го нормализира притисокот во првите 6 часа благодарение на биофлавоноидот
 • Ги обновува тонусот и еластичноста на крвните садови за 1 третман
 • Безопасен во секоја возраст Ефикасен во 1, 2, 3 фаза на хипертонијата

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

SUGANORM

 • Го зголемува лачењето на инсулинот
 • Штити од високо ниво на шеќерот
 • Ја спречува хипогликемијата
 • Ја обновува работата на црниот дроб и на панкреасот
 • Го нормализира метаболизмот на јаглехидратите
 • Го стабилизира нивото на шеќерот
 • Ги нормализира сите метаболички процеси

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

TINEDOL

 • Лекување на габична болест на нозете
 • Го отстранува јадежот
 • Го отстранува потењето и непријатниот мирис
 • Ги лечи испуканите пети

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

WORMIN

 • Ги неутрализира хелминтите во сите фази од развојот
 • Ги истерува токсичните фекалии на паразитите
 • Го зајакнува имунитетот и го превенира повторното заразување
 • Ги регенерира оштетените клетки

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ