Сите производи

Showing 1–16 of 34 results

AMAROK POTENCY

 • Тврда и стабилна ерекција веќе по 10 минути
 • Експлозивно задоволство од интимните нежности
 • Зголемување на чувствителноста на ерогените зони 3-4 пати
 • Три пати ја зголемува количината на спермата при ејакулација
 • Повторно сте на врвот од сексуалната активност

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

AMAROK PROSTATITIS

 • Поминуваат болките, грчевите, печењето во областа на препоните и крстот
 • Мокрењето станува стабилно, не е често, се отстранува воспалението
 • Се возобновува ерекцијата, организмот закрепнува, простатитисот не се враќа

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

ARTROVEX

 • Го смирува воспалението, црвенилото и отекувањето
 • Им ја враќа подвижноста на зглобовите по 5-7 дена
 • Го превенира таложењето на солите и развојот на остеохондрозата
 • Го обновува ´рскавичното ткиво при артритис и артроза
 • Го отстранува крцкањето во зглобовите и грбот

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

BIORETIN

 • Ги намалува брчките
 • Ја обновува еластичноста
 • Ги обновува подочнаците
 • Обновување на оштетените клетки
 • Регенерација на здравите клетки

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

BUST SIZE

 • 100% природен волумен
 • Погоден за сите жени без оглед на возраста
 • Ја зголемува големината на градите за два броја
 • Го заокружува и нагласува обликот
 • Го забавува стареењето на кожата за 3 пати
 • Ќе заборавите на сите истегнувања

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

CARDILINE

 • Го нормализира крвниот притисок по природен пат
 • Ја возобновува еластичноста на крвните садови
 • Го намалува нивото на холестерол во крвта
 • Штити од инфаркт и мозочен удар

НАРАЧАЈ

CARDIOL

 • Го стабилизира притисокот
 • Избавува од главоболки
 • Ја подобрува состојбата

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

CARDIONE

 • Ги ревитализира «оштетувањата»
 • Полни со енергија
 • Ги отстранува грчевите
 • Се растоварува срцето
 • Се регенерираат крвните садови
 • Ефект на пеперутка, лесно разбудување, вкусен појадок, херојска сила, апсолутно спокојство, енергија за завист, добар сон

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

DETONIC CYSTITIS

 • Го смирува воспалението и ги олеснува болките
 • Се бори со бактериската инфекција
 • Го штити уринарниот тракт
 • 100% резултат
 • Еко производ
 • Одобрен од европската асоцијација на уролозите
 • Производ на годината

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

DETONIC DIABETIS

 • Елиминира хроничен замор
 • Го запира губењето на видот
 • Ја нормализира тежината
 • Го враќа ткивниот метаболизам
 • Ја враќа сексуалната привлечност
 • Го нормализира снабдувањето со крв на екстремитетите
 • Ги отстранува чувствата на необјаснива жед
 • Го стабилизира уринарниот систем
 • Го отстранува чувството на постојан глад
 • Спречува главоболки

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

DETONIC HYPERTENSION

 • Го стабилизира притисокот
 • Избавува од главоболки
 • Ја подобрува состојбата
 • Најдобро средство за хипертензија
 • Патентирана формула

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

DETONIC SLIM

 • Намалување и контрола на тежината
 • Зголемување на подвижноста за сметка на енергијата
 • Отсутство на неконтролирано јадење и желба за штетна слатка храна
 • Психолошки комфор
 • Нормализирање на нивото на холестеринот

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

DIETONUS

 • Го стартира активното слабеење со првата капсула!
 • Го забрзува топењето на мастите за рекордни 150%
 • Не му дава на топењето на мастите да запре за време на спиење!

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

FITO SPRAY

 • Намалување на телесната тежина без исцрпувачки диети и силен стрес
 • Помага во отстранување на вишокот течности од организмот
 • Ги топи масните наслаги

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

GIGANT

 • Го зголемува пенисот
 • Го забрзува оргазмот на партнерката
 • Ја продолжува ерекцијата

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ

HONDROCREAM

 • Ги ублажува болките во мускулите
 • Ја регенерира ‘рскавицата
 • Ефикасно ги намалува грчевите во мускулите
 • Го намалува отокот
 • Ги ублажува воспаленијата

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ