SET ZA SONCANJE I BRZO POTEMNUVANJE

   (0 Оценувања)
Достапност :
 Распродадено

Категорија : Angel Bio производи
  Подкатегорија : СЕТОВИ

Масло за сончање збогатено со хранливи масла од бурити, орев, маслиново масло, кокос, лешник, бадем, невен и јојоба, кои ја негуваат и штитат кожата од сушење и овозможуваат да се одржува во добра состојба

Мармалад за потемнување со масло од бурити, орев и витамин Д за долготрајна чоколадна боја

1.050 ден. 1.150 ден.

Опис

Сонцето е извор на живот и енергија, но важно е да го заштитиме нашето кожно здравје додека уживаме во неговите благодети.


Масло за сончање со SPF 15 е специјално формулирано за да ви обезбеди балансирана заштита од штетните UV зраци, додека ги уживате вашите сончеви моменти. Со SPF 15, ова масло го обезбедува вашиот кожен слој со сигурност и удобност, оставајќи ја вашата кожа хидратирана и мека. Збогатен е со хранливи масла од бурити, орев, маслиново, кокос, лешник, бадем, невен и јојоба, кои ја негуваат и штитат кожата од сушење и овозможуваат да се одржува во добра состојба

Мармалад за потемнување: Ако посакувате чоколадна боја мармаладот за потемнување е идеалното решение. Специјално формулиран со состојки кои го стимулираат природниот тен на кожата, мармаладот го нуди интензивното потемнување што го посакувате, без да го изложувате вашиот кожен слој на непотребни ризици. Збогатен со масло од Бурити, орев и витамин Д за блексава чоколадна боја која ќе трае долго.

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0