SAMPON I MASKA ZA NEGA NA KOSA OD KONOP

   (0 Оценувања)
Достапност :
 Распродадено

Категорија : Angel Bio производи
  Подкатегорија : СЕТОВИ

Најдобрата комбинација од масло од канабис, хијалурон, кератин и природни состојки кои го подобруваaт изгледот на сува, груба и оштетена коса, враќајќи ја нејзината еластичност и мекост.

Шампон 1L
Маска за коса 600ml

1.940 ден. 2.150 ден.

Опис

Придобивки од користењето на производите:

Ја обновуваат оштетената коса

Ја негуваат и хранат косата

Го спречувааат пукањето на косата

Го забрзуваат растот на косата

Го намалуваат опаѓањето на косата

Ја штитат косата од надворешни фактори

Сјајна и здрава коса по користење на производите

Ја оживувааат косата, ѝ го враќаат сјајот и еластичноста

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0