PREMIUM KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

   (0 Оценувања)
Достапност :
 Распродадено

Категорија : Angel Bio производи
  Подкатегорија : СЕТОВИ

Премиум колекција КАШМИР 

Шампон за сува коса 200 ML
Спреј за коса 200 ML
Маска за сува коса 250ML

1.270 ден. 1.410 ден.

Опис

Шампон за сува коса КАШМИР. Шампон за сува коса со традиционално ајурведско масло од кумкумади, кое комбинира дури 26 растителни видови со главната состојка кашмирскиот шафран. Ова масло е природен регенератор на косата и помага во одржување на нејзината виталност. Го храни скалпот и го одржува здравјето на скалпот. За посилна, посилна и пополна коса. Не ја масти и не ја оптоварува косата. Длабоко ја хидрира косата.

 

Маска за сува коса од премиум колекцијата Кашмир. Содржи масло од кумкумади и шафран за враќање на сувата и оштетена коса. Покрај тоа што е сува, маската е наменета за сите типови коса. 

 

Природен спреј за сува коса. Направено со масло од кумкумади, бадем, алое вера, рицинус и хијалуронска киселина за интензивна нега на сува и оштетена коса. Погоден за сите типови коса.

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0