KOLEKCIJA CASHMERE ZA NEGA NA TELO

   (0 Оценувања)
Достапност :
 Распродадено

Категорија : Angel Bio производи
  Подкатегорија : СЕТОВИ

Kашмир колекција за тело - без конкуренција! ⭐️

Шампон за сува коса 200 ml
Маска за сува коса 250 ml
Серум Elixir за коса 30 ml
Спреј за регенeрација на коса 200ml
Лукзусен путер за капење 250 ml
Спреј за тело 150 ml
Крема за раце 100 ml
Део стик 50ml


 

3.260 ден. 3.630 ден.

Опис

Кашмир колекција за коса: 

✅ го спречува опаѓањето на косата

✅ промовира раст на нова коса

✅ ја храни и негува сувата коса

✅ ја враќа текстурата на косата

✅ ја зајакнува и хидрира косата

✅ длабински ја храни косата

✅ ја прави косата мека

✅ и дава на косата висок сјај

 

Лукзусен путер за капење ја омекнува и ја остава кожата мазна. Збогатен со хранливи состојки како шеа и какао путер. Кожата останува свежа, чиста и миризлива. За сите типови на кожа. Може да се користи секојдневно.

Природен спреј за тело покрај пријатниот мирис, ја храни и освежува кожата. Има водена структура, пријатна за кожата. Содржи масла за нега на кожа.

Крема за нега на раце содржи состојки кои ја негуваат, штитат и хидрираат сувата кожа на рацете

Део стикот штити од непријатни мириси и освежува. Производот е без минерални и силиконски масла. Без вештачки бои и мириси и без алуминиум

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики

0 ден.
0