GIGANT GEL ZA MAZI

   (0 Оценувања)
Достапност :
 Распродадено

Категорија : Возрасни

Интимен гел за мажи со природни состојки за поголема машкост и самодоверба

710 ден. 1.990 ден.

Опис

Целосно природен производ во форма на крем за интимна употреба. Покрај тоа што служи како лубрикант, гелот го стимулира либидото и издржливоста. Покрај тоа, употребата на Гигант гел доведува до зголемување на големината на пенисот. Ова зголемување е и во должина и во обем. Зголемената количина на крв во пенисот благодарение на формулата за гел доведува до зголемување на органот.

Целосна природна формула со ексклузивен екстракт од корен од роза Rhodiola и овошје гуарана за поголема мажественост и издржливост;

Производот работи за подобри нивоа на заемно задоволство во сексот;

Освежува, тонизира и му дава ѕверска енергија на апликантот;

Оценки од корисници

Оценете го продуктот

Карактеристики

Главните состојки на Gigant potency gel:

 

Екстракт од корен од роза Rhodiola (Rhodiola Rosea): Помага во зајакнување на крвните садови, како и протокот на крв во карлицата.

Екстракт од градинарски чај: Ја поддржува природната рамнотежа на хормоните. Го тонизира телото и ги подготвува мускулите за поголема издржливост, делувајќи полесно да се изгради чиста мускулна маса.

Екстракт од овошје од гуарана (Paulina Cupana): Дава енергија и тон, го подобрува машкото либидо.

Екстракт од диво нане: Ги релаксира телото и умот, ладејќи ја карличната област. Така, тоа ви помага да се фокусирате на взаемното уживање во интимноста.

Екстракт од секрет од лозов полжав: Ја подобрува потенцијата и издржливоста во креветот и промовира лесна апсорпција во кожата.

 

Користете го Гигант гелот до 3 пати на ден со стискање на мала количина на вашите дланки или на вашиот партнер.

Почнете да масирате нежно и непречено, нежно триејќи го Гигант гелот по должината на пенисот. Ова се случува кога веќе е постигната состојба на блага возбуда.

Нанесете го гелот секој ден во текот на цел календарски месец!

0 ден.
0