DEO STICK GREJPFRUT

360 ден.

  SAMPON PROTIV PRVUT

  490 ден.

  SAMPON ZA SUVA KOSA CASHMERE

  390 ден.

  MACADAMIA SAMPON ZA KOSA

  490 ден.

  PRIRODEN SPREJ ZA STAPALA

  390 ден.

  MASKA ZA KOSA SO MACADAMIA I SHEA PUTER

  590 ден.

  SAMPON OD KONOP- HIJALURON I KERATIN 200 ML

  390 ден.

  PRIRODNO MASLO ZA SONCANJE

  470 ден.

  SAMPON OD KONOP- HIJALURON I KERATIN 1L

  1.150 ден.

  PRIRODEN SPREJ ZA SUVA KOSA CASHMERE

  470 ден.

  ALOE VERA SAMPON BEZ SULFAT

  720 ден.

  PARFEM ZA KOSA I TELO DIAMOND

  390 ден.

  MLEKO ZA OTSTRANUVANJE SMINKA I CISTENJE NA LICE

  390 ден.

  SPORTSKI GEL SO EFEKT NA LADENJE

  470 ден.

  ALOE VERA REGENERATOR ZA KOSA

  390 ден.

  MASKA ZA SUVA KOSA CASHMERE

  420 ден.

  MASKA ZA KOSA OD KONOP 600 ml

  810 ден.

  MACADAMIA MASKA ZA KOSA

  420 ден.

  LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE CASHMERE

  590 ден.

  MARMALAD ZA SONCANJE I BRZO POTEMNUVANJE

  680 ден.

  NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I HIJALURON

  1.050 ден.

  ALOE VERA KUPKA ZA TUSIRANJE

  160 ден.

  LOSION ZA PROBLEMATICNA KOZA NA LICETO

  350 ден.

  ALOE VERA GEL-KREMA ZA LICE I TELO

  390 ден.
  DEO STICK GREJPFRUT

  DEO STICK GREJPFRUT

  360 ден.

  Природен део стик со регенеративно дејство на кожата

  SAMPON PROTIV PRVUT

  SAMPON PROTIV PRVUT

  490 ден.

  Шампон против првут за нега и темелно чистење на скалпот и коса склона кон првут. 

  SAMPON ZA SUVA KOSA CASHMERE

  SAMPON ZA SUVA KOSA CASHMERE

  390 ден.

  Шампон за сува коса со традиционално ајурведско масло од кумкумади, кое комбинира дури 26 растителни видови со главната состојка кашмирскиот шафран. 

  MACADAMIA SAMPON ZA KOSA

  MACADAMIA SAMPON ZA KOSA

  490 ден.

  Шампон збогатен со мешавина од шеа путер и макадамија ореви интензивно ја храни, нежно и темелно ја чисти и хидрира косата. Ја обновува косата и ја спречува појавата на расцветани врвови, а во исто време ја штити од надворешни влијанија. 

  PRIRODEN SPREJ ZA STAPALA

  PRIRODEN SPREJ ZA STAPALA

  390 ден.

  Спреј за стапала Angel Bio Therapy е производ на природна козметика која ја негува кожата на стапалата, спречува непријатни мириси и потење. 

  MASKA ZA KOSA SO MACADAMIA I SHEA PUTER

  MASKA ZA KOSA SO MACADAMIA I SHEA PUTER

  590 ден.

  Богата маска за длабинска нега на коса за професионална и домашна употреба.

  Косата станува сјајна, мазна, витална и лесна за чешлање. Целосно природните состојки гарантираат сјаен и здрав изглед на косата, природна влажност и подобар волумен.

  SAMPON OD KONOP- HIJALURON I KERATIN 200 ML

  SAMPON OD KONOP- HIJALURON I KERATIN 200 ML

  390 ден.

  Шампон за коса со масло од коноп и кератин е специфична мешавина од хидрорастворливо масло од коноп и кератин протеин наменет за зајакнување, хидратација, заштита и нега на косата. Создава богата пена, има пријатен и освежителен мирис.

  PRIRODNO MASLO ZA SONCANJE

  PRIRODNO MASLO ZA SONCANJE

  470 ден.

  Масло за сончање збогатено со хранливи масла од бурити, орев, маслиново масло, кокос, лешник, бадем, невен и јојоба, кои ја негуваат и штитат кожата од сушење и овозможуваат да се одржува во добра состојба. 

  SAMPON OD KONOP- HIJALURON I KERATIN 1L

  SAMPON OD KONOP- HIJALURON I KERATIN 1L

  1.150 ден.

  Шампон за коса со масло од коноп и кератин е специфична мешавина од хидрорастворливо масло од коноп и кератин протеин наменет за зајакнување, хидратација, заштита и нега на косата. Создава богата пена, има пријатен и освежителен мирис.

  PRIRODEN SPREJ ZA SUVA KOSA CASHMERE

  PRIRODEN SPREJ ZA SUVA KOSA CASHMERE

  470 ден.

  Природен спреј за интензивна нега и регенерација на сува коса.

  ALOE VERA SAMPON BEZ SULFAT

  ALOE VERA SAMPON BEZ SULFAT

  720 ден.

  Збогатен со пантенол и бадемово масло, нежно и темелно ги чисти скалпот и косата. Не ја суши косата, туку ја храни и и дава сјај и исполнетост. Косата е помека и полесна за чешлање. Без парабени.

  PARFEM ZA KOSA I TELO DIAMOND

  PARFEM ZA KOSA I TELO DIAMOND

  390 ден.

  Спреј за коса и тело со интензивен, богат мирис на ванила.Освежува, дава пријатен и сензуален мирис. 

  MLEKO ZA OTSTRANUVANJE SMINKA I CISTENJE NA LICE

  MLEKO ZA OTSTRANUVANJE SMINKA I CISTENJE NA LICE

  390 ден.

  Млеко за отстранување на шминка со бакучиол, бадем и колагенско масло. Многу нежно. Ја чисти и отстранува шминката и сите нечистотии од кожата. Ја храни кожата, ја одржува влажноста и мекоста. Се препорачува и за чувствителна кожа, како и за состојби предизвикани од акни и мозолчиња.

  SPORTSKI GEL SO EFEKT NA LADENJE

  SPORTSKI GEL SO EFEKT NA LADENJE

  470 ден.

  Гелот е многу моќен биоактивен препарат за стимулирање на периферната микроциркулација и намалување на болката од кое било потекло. Ја зголемува подвижноста на коските, зглобовите и мускулите.

  ALOE VERA REGENERATOR ZA KOSA

  ALOE VERA REGENERATOR ZA KOSA

  390 ден.

  Регенератор за коса збогатен со хидратантен гел од алое вера, кокос и маслиново масло. Овозможува лесно чешлање и плакнење на косата. Косата останува негувана, мека и сјајна.

  MASKA ZA SUVA KOSA CASHMERE

  MASKA ZA SUVA KOSA CASHMERE

  420 ден.

  Лесна маска за интензивна нега на сува коса. Покрај тоа што е за сува, маската е наменета за сите типови коса. Го враќа сјајот на косата. 

  MASKA ZA KOSA OD KONOP 600 ml

  MASKA ZA KOSA OD KONOP 600 ml

  810 ден.

  Маската за коса од коноп ги претставува уникатните својства на чудесното масло од коноп во комбинација со мноштво природни и органски екстракти, растителни и ароматични масла помагаат да се намали опаѓањето на косата и да се заштити од надворешни влијанија создавајќи чувство на бујна, ревитализирана и здрава коса.

   

  MACADAMIA MASKA ZA KOSA

  MACADAMIA MASKA ZA KOSA

  420 ден.

  Богата маска за коса Macadamia за нега и подобрување на здравјето на косата

  Содржи масло од макадамија и шеа путер во високи концентрации, кои природно ја  уредуваат косата и и даваат сјај и мазност. Косата останува сјајна, мазна, витална и лесна за чешлање.

  Ова е еден од најпродаваните производи во нашата палета на природна козметика.

  LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE CASHMERE

  LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE CASHMERE

  590 ден.

  Ја омекнува и ја остава кожата мазна. Збогатен со хранливи состојки како шеа и какао путер. Кожата останува свежа, чиста и миризлива. За сите типови на кожа. Може да се користи секојдневно.

  MARMALAD ZA SONCANJE I BRZO POTEMNUVANJE

  MARMALAD ZA SONCANJE I BRZO POTEMNUVANJE

  680 ден.

  Мармалад за потемнување со масло од бурити за побрзо да се постигне чоколадна боја. Маслото Бурито, оревот и витаминот Д се одлична комбинација за да добиете долготрајна боја. 

  NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I HIJALURON

  NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I HIJALURON

  1.050 ден.

  Ноќна крема против брчки наменета за нега на кожата во текот на ноќта кога кожата е најподготвена да ги апсорбира хранливите материи. 

  Производот содржи колаген, шеа путер, масло од јојоба и хијалуронска киселина.

  ALOE VERA KUPKA ZA TUSIRANJE

  ALOE VERA KUPKA ZA TUSIRANJE

  160 ден.

  Купката со алое вера нежно ја чисти и хидрира кожата на телото, правејќи ја мазна и мека на допир. 

  LOSION ZA PROBLEMATICNA KOZA NA LICETO

  LOSION ZA PROBLEMATICNA KOZA NA LICETO

  350 ден.

  Лосион за проблематична кожа на лицето со протеини моринга и есенцијално масло од чајно дрво. Редовното нанесување може да ја одржува кожата во добра состојба. Има тонизирачки ефект и придонесува за одржување на чистотата на површината на кожата. Кожата е посјајна и посветла. За секојдневна употреба.

  ALOE VERA GEL-KREMA ZA LICE I TELO

  ALOE VERA GEL-KREMA ZA LICE I TELO

  390 ден.

   Гел-крема за лице и тело со екстракт од лист од алое вера за кожа од сите типови и возрасти. Со редовна апликација ја одржува кожата хидрирана и во добра состојба. 

  0 ден.
  0