-10%

EKSKLUZIVNA KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

1.750 ден. 1.950 ден.
  -10%

  SET PROTIV OPAGANJE I RAST NA KOSA OD KONOP

  2.780 ден. 3.090 ден.
  -10%

  SET ZA TELO SO ETERICNO MASLO OD GREJPFRUT

  810 ден. 900 ден.
  -10%

  SET ZA TELO DIAMOND

  970 ден. 1.080 ден.
  -10%

  DNEVNA I NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I BAKUCIOL

  2.070 ден. 2.300 ден.
  -10%

  KOLEKCIJA OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA NEGA NA LICE

  1.120 ден. 1.240 ден.
  -10%

  PREMIUM KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  1.270 ден. 1.410 ден.
  -9%

  SET ZA SONCANJE I BRZO POTEMNUVANJE

  1.150 ден. 1.270 ден.
  -10%

  ALOE PROIZVODI ZA NEGA NA TELO

  2.000 ден. 2.230 ден.
  -10%

  SAMPON I MASKA ZA NEGA NA KOSA OD KONOP

  1.940 ден. 2.150 ден.
  -10%

  PORIZVODI OD KONOP ZA NEGA NA KOSA

  1.650 ден. 1.840 ден.
  -10%

  PROIZVODI OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA LICE I TELO

  1.500 ден. 1.670 ден.
  -10%

  KOLEKCIJA CASHMERE ZA NEGA NA TELO

  3.260 ден. 3.630 ден.
  -10%

  KOLEKCIJA ZA NEGA NA LICE SO KOLAGEN I BAKUCHIOL

  3.250 ден. 3.620 ден.
  -10%

  Q10 DNEVNA I NOKJNA KREMA

  1.690 ден. 1.880 ден.
  -10%

  MACADAMIA KOLEKCIJA ZA TRETMAN NA KOSA

  2.230 ден. 2.480 ден.
  EKSKLUZIVNA KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  EKSKLUZIVNA KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  1.750 ден. 1.950 ден.

  Ексклузивна колекција КАШМИР

   

  Шампон за сува коса 200 ML

  Спреј за коса 200 ML

  Маска за сува коса 250 ML

  Серум за коса Еликсир 30 ML

  -10%
  SET PROTIV OPAGANJE I RAST NA KOSA OD KONOP

  SET PROTIV OPAGANJE I RAST NA KOSA OD KONOP

  2.780 ден. 3.090 ден.

  Производи од коноп кои го стимулираат растот на косата, ја зајакнуваат и зачувуваат влажноста на косата. 

  Шампон 1L
  Маска за коса 600 ml
  Лосион за коса 120 ml

  -10%
  SET ZA TELO SO ETERICNO MASLO OD GREJPFRUT

  SET ZA TELO SO ETERICNO MASLO OD GREJPFRUT

  810 ден. 900 ден.

  Антицелулит гел 350 мл

  Део стик 50 мл

  -10%
  SET ZA TELO DIAMOND

  SET ZA TELO DIAMOND

  970 ден. 1.080 ден.

  Луксузен путер за капење Diamond збогатен со хранливи состојки од какао и шеа путер 
  Парфем за коса и тело Diamond со интензивен мирис на ванила 

  -10%
  DNEVNA I NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I BAKUCIOL

  DNEVNA I NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I BAKUCIOL

  2.070 ден. 2.300 ден.

  Колагенски креми за постојана нега на кожата во текот на денот и ноќта со масло од бакучиол за сите типови кожа 

  -10%
  KOLEKCIJA OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA NEGA NA LICE

  KOLEKCIJA OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA NEGA NA LICE

  1.120 ден. 1.240 ден.

  Производи за чисто лице без акни, мозолчиња и митесери

  Колекција наменета за сите типови кожа. Може да го користат и тинејџери.


  Лосион за лице 150 ml
  Пилинг за лице 50 ml
  Крема за лице 50 ml

  -10%
  PREMIUM KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  PREMIUM KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  1.270 ден. 1.410 ден.

  Премиум колекција КАШМИР 

  Шампон за сува коса 200 ML
  Спреј за коса 200 ML
  Маска за сува коса 250ML

  -10%
  SET ZA SONCANJE I BRZO POTEMNUVANJE

  SET ZA SONCANJE I BRZO POTEMNUVANJE

  1.150 ден. 1.270 ден.

  Масло за сончање збогатено со хранливи масла од бурити, орев, маслиново масло, кокос, лешник, бадем, невен и јојоба, кои ја негуваат и штитат кожата од сушење и овозможуваат да се одржува во добра состојба

  Мармалад за потемнување со масло од бурити, орев и витамин Д за долготрајна чоколадна боја

  -9%
  ALOE PROIZVODI ZA NEGA NA TELO

  ALOE PROIZVODI ZA NEGA NA TELO

  2.000 ден. 2.230 ден.

  Алое колекција - за целото семејство

  Колекција наменета за сите типови кожа и сите возрасти

  Шампон без сулфат 250 ml
  Регенератор 250 ml
  Купка за туширање 250 ml
  Крема за лице и тело 150 ml
  Део стик 50 ml

  -10%
  SAMPON I MASKA ZA NEGA NA KOSA OD KONOP

  SAMPON I MASKA ZA NEGA NA KOSA OD KONOP

  1.940 ден. 2.150 ден.

  Најдобрата комбинација од масло од канабис, хијалурон, кератин и природни состојки кои го подобруваaт изгледот на сува, груба и оштетена коса, враќајќи ја нејзината еластичност и мекост.

  Шампон 1L
  Маска за коса 600ml

  -10%
  PORIZVODI OD KONOP ZA NEGA NA KOSA

  PORIZVODI OD KONOP ZA NEGA NA KOSA

  1.650 ден. 1.840 ден.

  Производи од коноп кои го стимулираат растот на косата, ја зајакнуваат и зачувуваат влажноста на косата. 

  Шампон 200 ml
  Маска за коса 250 ml
  Лосион за коса 120 ml

  -10%
  PROIZVODI OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA LICE I TELO

  PROIZVODI OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA LICE I TELO

  1.500 ден. 1.670 ден.

  Производи за чисто лице без акни, мозолчиња и митесери

  Колекција наменета за сите типови кожа. Може да го користат и тинејџери.


  Лосион за лице 150 ml
  Пилинг за лице 50 ml
  Крема за лице 50 ml
  Спреј за стапала 100 ml

  -10%
  KOLEKCIJA CASHMERE ZA NEGA NA TELO

  KOLEKCIJA CASHMERE ZA NEGA NA TELO

  3.260 ден. 3.630 ден.

  Kашмир колекција за тело - без конкуренција! ⭐️

  Шампон за сува коса 200 ml
  Маска за сува коса 250 ml
  Серум Elixir за коса 30 ml
  Спреј за регенeрација на коса 200ml
  Лукзусен путер за капење 250 ml
  Спреј за тело 150 ml
  Крема за раце 100 ml
  Део стик 50ml


   

  -10%
  KOLEKCIJA ZA NEGA NA LICE SO KOLAGEN I BAKUCHIOL

  KOLEKCIJA ZA NEGA NA LICE SO KOLAGEN I BAKUCHIOL

  3.250 ден. 3.620 ден.

  Производи за нега на кожа со колаген кои длабински ја хидрираат кожата на лицето, ги чистат порите и ги намалуваат знаците на стареење.

  Дневна крема 50 ml
  Ноќна крема 50 ml
  Серум за лице 30 ml
  Млеко за отстранување на шминка 200 ml

  -10%
  Q10 DNEVNA I NOKJNA KREMA

  Q10 DNEVNA I NOKJNA KREMA

  1.690 ден. 1.880 ден.

  Q10 креми за нега на лице, врат и деколте за типови на кожа

  Дневна крема 50 ml
  Ноќна крема 50 ml

  -10%
  MACADAMIA KOLEKCIJA ZA TRETMAN NA KOSA

  MACADAMIA KOLEKCIJA ZA TRETMAN NA KOSA

  2.230 ден. 2.480 ден.

  Колекција наменета за сите типови коса, како и за трудници, доилки и деца

  Макадамија шампон 500 ml
  Макадамија маска за коса 225 ml
  Макадамија серум за коса 30 ml
  Макадамија спреј за коса 200 ml

  -10%
  0 ден.
  0