KAPKI ZA SLABEENJE ANGEL SLIMS DROPS

790 ден.
  KAPKI ZA SLABEENJE ANGEL SLIMS DROPS

  KAPKI ZA SLABEENJE ANGEL SLIMS DROPS

  790 ден.

  Капки за слабеење кои го стимулираат согорувањето на мастите, го забрзуваат метаболизмот, го намалуваат апетитот и потребата за слатки, го забрзуваат губењето на вишокот килограми. Течен додаток во исхраната.

  0 ден.
  0