BALSAM ZA USNI

240 ден.

  NOKJNA KREMA Q10

  940 ден.

  DNEVNA KREMA Q10

  940 ден.

  SERUM ZA LICE SO KOLAGEN I MASLO OD BAKUHIOL

  890 ден.

  KREMA ZA PROBLEMATICNA KOZA SO MORINGA I CAJNO DRVO

  450 ден.

  MLEKO ZA OTSTRANUVANJE SMINKA I CISTENJE NA LICE

  430 ден.

  NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I HIJALURON

  1.150 ден.

  LOSION ZA PROBLEMATICNA KOZA NA LICETO

  390 ден.

  ALOE VERA GEL-KREMA ZA LICE I TELO

  430 ден.

  DNEVNA KREMA SO KOLAGEN I MASLO OD BAKUCHIOL

  1.150 ден.

  PILING ZA LICE

  400 ден.
  BALSAM ZA USNI

  BALSAM ZA USNI

  240 ден.

  Балсам за усни со арома на цреша
  Балсам за усни со арома на ванила
  Балсам за усни со арома на јаболко и цимет 

  NOKJNA KREMA Q10

  NOKJNA KREMA Q10

  940 ден.

  Крема за интензивна нега на кожата во текот на ноќта. Содржи хранливи растителни масла од јојоба и коноп кои придонесуваат за интензивна нега на кожата за време на спиењето.

  DNEVNA KREMA Q10

  DNEVNA KREMA Q10

  940 ден.

  Крема за интензивна нега на кожата во текот на денот. Ја штити кожата од надворешни фактори, може да се користи и како основа за шминка.

  SERUM ZA LICE SO KOLAGEN I MASLO OD BAKUHIOL

  SERUM ZA LICE SO KOLAGEN I MASLO OD BAKUHIOL

  890 ден.

  Серум за лице кој го стимулира производството на колаген и се фокусира на еластичноста на кожата. Содржи бакучиол, природна состојка против стареење. Длабока нега на кожата на лицето, вратот и деколтето, без разлика на типот на кожата.

  KREMA ZA PROBLEMATICNA KOZA SO MORINGA I CAJNO DRVO

  KREMA ZA PROBLEMATICNA KOZA SO MORINGA I CAJNO DRVO

  450 ден.

  Крема за проблематична кожа на лицето со моринга протеини и есенцијално масло од чајно дрво. Ги ублажува проблемите со акните и мозолчињата.

  MLEKO ZA OTSTRANUVANJE SMINKA I CISTENJE NA LICE

  MLEKO ZA OTSTRANUVANJE SMINKA I CISTENJE NA LICE

  430 ден.

  Млеко за отстранување на шминка со бакучиол, бадем и колагенско масло. Многу нежно. Ја чисти и отстранува шминката и сите нечистотии од кожата. Ја храни кожата, ја одржува влажноста и мекоста. Се препорачува и за чувствителна кожа, како и за состојби предизвикани од акни и мозолчиња.

  NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I HIJALURON

  NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I HIJALURON

  1.150 ден.

  Ноќна крема против брчки наменета за нега на кожата во текот на ноќта кога кожата е најподготвена да ги апсорбира хранливите материи. 

  Производот содржи колаген, шеа путер, масло од јојоба и хијалуронска киселина.

  LOSION ZA PROBLEMATICNA KOZA NA LICETO

  LOSION ZA PROBLEMATICNA KOZA NA LICETO

  390 ден.

  Лосион за проблематична кожа на лицето со протеини моринга и есенцијално масло од чајно дрво. Редовното нанесување може да ја одржува кожата во добра состојба. Има тонизирачки ефект и придонесува за одржување на чистотата на површината на кожата. Кожата е посјајна и посветла. За секојдневна употреба.

  ALOE VERA GEL-KREMA ZA LICE I TELO

  ALOE VERA GEL-KREMA ZA LICE I TELO

  430 ден.

   Гел-крема за лице и тело со екстракт од лист од алое вера за кожа од сите типови и возрасти. Со редовна апликација ја одржува кожата хидрирана и во добра состојба. 

  DNEVNA KREMA SO KOLAGEN I MASLO OD BAKUCHIOL

  DNEVNA KREMA SO KOLAGEN I MASLO OD BAKUCHIOL

  1.150 ден.

  Колагенска крема за нега, закрепнување, хидратација, сјај и еластичност на кожата во текот на денот. За спречување на брчки, линии, дамки на кожата и хиперпигментација.

  PILING ZA LICE

  PILING ZA LICE

  400 ден.

  Пилинг за нега на кожа на лице од чајно дрво и моринга наменет за проблематична кожа. Ги отстранува  сите мозолчиња, акни и митесери. Одличен е за тинејџери. Содржи природни состојки:мед, чајно дрво, бадемово и маслиново масло и протеини од екстракт од моринга кои ја негуваат и освежуваат кожата. Солта нежно ја чисти кожата и ја прави помазна, додека есенцијалното масло од чајно дрво придонесува за подобрување на целокупната состојба на кожата.

  0 ден.
  0