LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE DIAMOND

590 ден.

  DEO STICK CASHMERE

  360 ден.

  SPEJ ZA TELO CASHMERE

  390 ден.

  DEO STICK GREJPFRUT

  360 ден.

  PRIRODEN SPREJ ZA STAPALA

  390 ден.

  PRIRODNO MASLO ZA SONCANJE

  470 ден.

  SPORTSKI GEL SO EFEKT NA LADENJE

  470 ден.

  LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE CASHMERE

  590 ден.

  MARMALAD ZA SONCANJE I BRZO POTEMNUVANJE

  680 ден.

  ALOE VERA KUPKA ZA TUSIRANJE

  160 ден.

  KREMA ZA RACE CASHMERE

  180 ден.

  ANTICELULIT GEL

  450 ден.

  GEL ZA VENI I NEGA NA KOZA SO KAPILARI

  610 ден.

  ALOE VERA STIK BEZ ALUMINIUM

  360 ден.

  ANGEL THERAPY MLEKO ZA STRII

  420 ден.
  LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE DIAMOND

  LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE DIAMOND

  590 ден.

  Ја омекнува и ја остава кожата мазна. Збогатен со хранливи состојки како шеа и какао путер. Кожата останува свежа, чиста и миризлива. За сите типови на кожа. Може да се користи секојдневно.

  DEO STICK CASHMERE

  DEO STICK CASHMERE

  360 ден.

  Природен део стик со регенеративно дејство на кожата

  SPEJ ZA TELO CASHMERE

  SPEJ ZA TELO CASHMERE

  390 ден.

  Спреј за тело од нашата врвна колекција Кашмир. Сензуален и пријатен мирис. Мирисот на ванила ја храни и освежува кожата. За мирис на кожа на цело тело.

  DEO STICK GREJPFRUT

  DEO STICK GREJPFRUT

  360 ден.

  Природен део стик со регенеративно дејство на кожата

  PRIRODEN SPREJ ZA STAPALA

  PRIRODEN SPREJ ZA STAPALA

  390 ден.

  Спреј за стапала Angel Bio Therapy е производ на природна козметика која ја негува кожата на стапалата, спречува непријатни мириси и потење. 

  PRIRODNO MASLO ZA SONCANJE

  PRIRODNO MASLO ZA SONCANJE

  470 ден.

  Масло за сончање збогатено со хранливи масла од бурити, орев, маслиново масло, кокос, лешник, бадем, невен и јојоба, кои ја негуваат и штитат кожата од сушење и овозможуваат да се одржува во добра состојба. 

  SPORTSKI GEL SO EFEKT NA LADENJE

  SPORTSKI GEL SO EFEKT NA LADENJE

  470 ден.

  Гелот е многу моќен биоактивен препарат за стимулирање на периферната микроциркулација и намалување на болката од кое било потекло. Ја зголемува подвижноста на коските, зглобовите и мускулите.

  LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE CASHMERE

  LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE CASHMERE

  590 ден.

  Ја омекнува и ја остава кожата мазна. Збогатен со хранливи состојки како шеа и какао путер. Кожата останува свежа, чиста и миризлива. За сите типови на кожа. Може да се користи секојдневно.

  MARMALAD ZA SONCANJE I BRZO POTEMNUVANJE

  MARMALAD ZA SONCANJE I BRZO POTEMNUVANJE

  680 ден.

  Мармалад за потемнување со масло од бурити за побрзо да се постигне чоколадна боја. Маслото Бурито, оревот и витаминот Д се одлична комбинација за да добиете долготрајна боја. 

  ALOE VERA KUPKA ZA TUSIRANJE

  ALOE VERA KUPKA ZA TUSIRANJE

  160 ден.

  Купката со алое вера нежно ја чисти и хидрира кожата на телото, правејќи ја мазна и мека на допир. 

  KREMA ZA RACE CASHMERE

  KREMA ZA RACE CASHMERE

  180 ден.

  Крема за раце со состојки кои ја негуваат, штитат и хидрираат сувата кожа на рацете. Премиум колекција на кашмир. Лесно и брзо се апсорбира. Не остава мрсна трага. Збогатен со ајурведско масло од кумкумади со дури 26 различни билки, од кои најзастапен е кашмирскиот шафран и бадемовото масло. Природно ја чува кожата на рацете. За мазна, мека и свиленкаста кожа.

  ANTICELULIT GEL

  ANTICELULIT GEL

  450 ден.

  Антицелулитниот гел е наменет за нега на кожа која е склона кон појава на целулит. Содржи екстракт од бршлен кој придонесува за подобра нега и изглед на кожата. Ја прави кожата мазна и мека на допир. Составот на гелот содржи и есенцијално масло од грејпфрут, кое ги отстранува мастите. Антицелулитниот гел не загрева ниту лади. Може да го користат и луѓе кои имаат проблеми со вените. Гелот е пријатен за кожата и ја опушта. Ефикасно го отстранува целулитот.

  GEL ZA VENI I NEGA NA KOZA SO KAPILARI

  GEL ZA VENI I NEGA NA KOZA SO KAPILARI

  610 ден.

  Гел за нега на кожа на нозе кој ја намалува видливоста на капиларите и истакнатите вени и го освежува и подобрува тонот на кожата. Содржи ментол кој ја лади кожата и го намалува чувството на уморни нозе. Растителните екстракти придонесуваат за одржување на добра состојба на кожата. Кожата станува мазна, тонирана и свежа.

  ALOE VERA STIK BEZ ALUMINIUM

  ALOE VERA STIK BEZ ALUMINIUM

  360 ден.

  Производот ја одржува свежината во текот на денот и е одлична природна заштита од потење. Целосно природен и безбеден начин за одржување на хигиената под пазувите и отстранување на непријатните мириси. Ефикасна целодневна заштита.

   ANGEL THERAPY MLEKO ZA STRII

  ANGEL THERAPY MLEKO ZA STRII

  420 ден.

  Млеко за тело збогатено со колаген и масло од бакухиол, успешно ги решава сите видови стрии, се користи и како превентивна мерка за спречување на појавата на стрии. Одличен е за трудници. Може да го користат сите, вклучително и децата.

  0 ден.
  0