-10%

EKSKLUZIVNA KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

1.590 ден. 1.770 ден.
  -10%

  SET PROTIV OPAGANJE I RAST NA KOSA OD KONOP

  2.530 ден. 2.810 ден.
  -10%

  SET ZA TELO SO ETERICNO MASLO OD GREJPFRUT

  730 ден. 810 ден.
  -10%

  SET ZA TELO DIAMOND

  880 ден. 980 ден.

  BALSAM ZA USNI

  220 ден.

  LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE DIAMOND

  590 ден.
  -10%

  DNEVNA I NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I BAKUCIOL

  1.890 ден. 2.100 ден.
  -10%

  KOLEKCIJA OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA NEGA NA LICE

  1.010 ден. 1.120 ден.
  -10%

  PREMIUM KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  1.150 ден. 1.280 ден.
  -9%

  SET ZA SONCANJE I BRZO POTEMNUVANJE

  1.050 ден. 1.150 ден.
  -10%

  ALOE PROIZVODI ZA NEGA NA TELO

  1.820 ден. 2.020 ден.
  -10%

  SAMPON I MASKA ZA NEGA NA KOSA OD KONOP

  1.770 ден. 1.960 ден.
  -10%

  PORIZVODI OD KONOP ZA NEGA NA KOSA

  1.500 ден. 1.670 ден.
  -10%

  PROIZVODI OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA LICE I TELO

  1.360 ден. 1.510 ден.
  -10%

  KOLEKCIJA CASHMERE ZA NEGA NA TELO

  2.950 ден. 3.290 ден.
  -10%

  KOLEKCIJA ZA NEGA NA LICE SO KOLAGEN I BAKUCHIOL

  2.970 ден. 3.300 ден.

  ARGAN SAMPON 5l

  850 ден.
  -10%

  Q10 DNEVNA I NOKJNA KREMA

  1.530 ден. 1.700 ден.
  -10%

  MACADAMIA KOLEKCIJA ZA TRETMAN NA KOSA

  2.020 ден. 2.250 ден.

  MACADAMIA SAMPON 5l

  850 ден.

  MACADAMIA SERUM ZA KOSA

  850 ден.

  DEO STICK CASHMERE

  360 ден.

  MASKA ZA KOSA OD KONOP 250 ml

  430 ден.

  LOSION PROTIV OPAGANJE NA KOSA OD KONOP

  850 ден.
  EKSKLUZIVNA KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  EKSKLUZIVNA KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  1.590 ден. 1.770 ден.

  Ексклузивна колекција КАШМИР

   

  Шампон за сува коса 200 ML

  Спреј за коса 200 ML

  Маска за сува коса 250 ML

  Серум за коса Еликсир 30 ML

  -10%
  SET PROTIV OPAGANJE I RAST NA KOSA OD KONOP

  SET PROTIV OPAGANJE I RAST NA KOSA OD KONOP

  2.530 ден. 2.810 ден.

  Производи од коноп кои го стимулираат растот на косата, ја зајакнуваат и зачувуваат влажноста на косата. 

  Шампон 1L
  Маска за коса 600 ml
  Лосион за коса 120 ml

  -10%
  SET ZA TELO SO ETERICNO MASLO OD GREJPFRUT

  SET ZA TELO SO ETERICNO MASLO OD GREJPFRUT

  730 ден. 810 ден.

  Антицелулит гел 350 мл

  Део стик 50 мл

  -10%
  SET ZA TELO DIAMOND

  SET ZA TELO DIAMOND

  880 ден. 980 ден.

  Луксузен путер за капење Diamond збогатен со хранливи состојки од какао и шеа путер 
  Парфем за коса и тело Diamond со интензивен мирис на ванила 

  -10%
  BALSAM ZA USNI

  BALSAM ZA USNI

  220 ден.

  Балсам за усни со арома на цреша
  Балсам за усни со арома на ванила
  Балсам за усни со арома на јаболко и цимет 

  LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE DIAMOND

  LUKSUZEN PUTER ZA KAPENJE DIAMOND

  590 ден.

  Ја омекнува и ја остава кожата мазна. Збогатен со хранливи состојки како шеа и какао путер. Кожата останува свежа, чиста и миризлива. За сите типови на кожа. Може да се користи секојдневно.

  DNEVNA I NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I BAKUCIOL

  DNEVNA I NOKJNA KREMA SO KOLAGEN I BAKUCIOL

  1.890 ден. 2.100 ден.

  Колагенски креми за постојана нега на кожата во текот на денот и ноќта со масло од бакучиол за сите типови кожа 

  -10%
  KOLEKCIJA OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA NEGA NA LICE

  KOLEKCIJA OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA NEGA NA LICE

  1.010 ден. 1.120 ден.

  Производи за чисто лице без акни, мозолчиња и митесери

  Колекција наменета за сите типови кожа. Може да го користат и тинејџери.


  Лосион за лице 150 ml
  Пилинг за лице 50 ml
  Крема за лице 50 ml

  -10%
  PREMIUM KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  PREMIUM KOLEKCIJA ZA KOSA CASHMERE

  1.150 ден. 1.280 ден.

  Премиум колекција КАШМИР 

  Шампон за сува коса 200 ML
  Спреј за коса 200 ML
  Маска за сува коса 250ML

  -10%
  SET ZA SONCANJE I BRZO POTEMNUVANJE

  SET ZA SONCANJE I BRZO POTEMNUVANJE

  1.050 ден. 1.150 ден.

  Масло за сончање збогатено со хранливи масла од бурити, орев, маслиново масло, кокос, лешник, бадем, невен и јојоба, кои ја негуваат и штитат кожата од сушење и овозможуваат да се одржува во добра состојба

  Мармалад за потемнување со масло од бурити, орев и витамин Д за долготрајна чоколадна боја

  -9%
  ALOE PROIZVODI ZA NEGA NA TELO

  ALOE PROIZVODI ZA NEGA NA TELO

  1.820 ден. 2.020 ден.

  Алое колекција - за целото семејство

  Колекција наменета за сите типови кожа и сите возрасти

  Шампон без сулфат 250 ml
  Регенератор 250 ml
  Купка за туширање 250 ml
  Крема за лице и тело 150 ml
  Део стик 50 ml

  -10%
  SAMPON I MASKA ZA NEGA NA KOSA OD KONOP

  SAMPON I MASKA ZA NEGA NA KOSA OD KONOP

  1.770 ден. 1.960 ден.

  Најдобрата комбинација од масло од канабис, хијалурон, кератин и природни состојки кои го подобруваaт изгледот на сува, груба и оштетена коса, враќајќи ја нејзината еластичност и мекост.

  Шампон 1L
  Маска за коса 600ml

  -10%
  PORIZVODI OD KONOP ZA NEGA NA KOSA

  PORIZVODI OD KONOP ZA NEGA NA KOSA

  1.500 ден. 1.670 ден.

  Производи од коноп кои го стимулираат растот на косата, ја зајакнуваат и зачувуваат влажноста на косата. 

  Шампон 200 ml
  Маска за коса 250 ml
  Лосион за коса 120 ml

  -10%
  PROIZVODI OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA LICE I TELO

  PROIZVODI OD MORINGA I CAJNO DRVO ZA LICE I TELO

  1.360 ден. 1.510 ден.

  Производи за чисто лице без акни, мозолчиња и митесери

  Колекција наменета за сите типови кожа. Може да го користат и тинејџери.


  Лосион за лице 150 ml
  Пилинг за лице 50 ml
  Крема за лице 50 ml
  Спреј за стапала 100 ml

  -10%
  KOLEKCIJA CASHMERE ZA NEGA NA TELO

  KOLEKCIJA CASHMERE ZA NEGA NA TELO

  2.950 ден. 3.290 ден.

  Kашмир колекција за тело - без конкуренција! ⭐️

  Шампон за сува коса 200 ml
  Маска за сува коса 250 ml
  Серум Elixir за коса 30 ml
  Спреј за регенeрација на коса 200ml
  Лукзусен путер за капење 250 ml
  Спреј за тело 150 ml
  Крема за раце 100 ml
  Део стик 50ml


   

  -10%
  KOLEKCIJA ZA NEGA NA LICE SO KOLAGEN I BAKUCHIOL

  KOLEKCIJA ZA NEGA NA LICE SO KOLAGEN I BAKUCHIOL

  2.970 ден. 3.300 ден.

  Производи за нега на кожа со колаген кои длабински ја хидрираат кожата на лицето, ги чистат порите и ги намалуваат знаците на стареење.

  Дневна крема 50 ml
  Ноќна крема 50 ml
  Серум за лице 30 ml
  Млеко за отстранување на шминка 200 ml

  -10%
  ARGAN SAMPON 5l

  ARGAN SAMPON 5l

  850 ден.

  Арган шампон за обновување на косата. За професионална употреба.

  Наменет за сите типови коса

  Q10 DNEVNA I NOKJNA KREMA

  Q10 DNEVNA I NOKJNA KREMA

  1.530 ден. 1.700 ден.

  Q10 креми за нега на лице, врат и деколте за типови на кожа

  Дневна крема 50 ml
  Ноќна крема 50 ml

  -10%
  MACADAMIA KOLEKCIJA ZA TRETMAN NA KOSA

  MACADAMIA KOLEKCIJA ZA TRETMAN NA KOSA

  2.020 ден. 2.250 ден.

  Колекција наменета за сите типови коса, како и за трудници, доилки и деца

  Макадамија шампон 500 ml
  Макадамија маска за коса 225 ml
  Макадамија серум за коса 30 ml
  Макадамија спреј за коса 200 ml

  -10%
  MACADAMIA SAMPON 5l

  MACADAMIA SAMPON 5l

  850 ден.

  Шампон Макадамија за професионална употреба наменет за сите типови коса!

  Шампон збогатен со мешавина од шеа путер и макадамија ореви интензивно ја храни, нежно и темелно ја чисти и хидрира косата. Ја обновува косата и ја спречува појавата на расцветани врвови, а во исто време ја штити од надворешни влијанија. 

  MACADAMIA SERUM ZA KOSA

  MACADAMIA SERUM ZA KOSA

  850 ден.

  Серум за коса Макадамија за сјајна, густа и бујна коса 

   

  DEO STICK CASHMERE

  DEO STICK CASHMERE

  360 ден.

  Природен део стик со регенеративно дејство на кожата

  MASKA ZA KOSA OD KONOP 250 ml

  MASKA ZA KOSA OD KONOP 250 ml

  430 ден.

  Маската за коса од коноп ги претставува уникатните својства на чудесното масло од коноп во комбинација со мноштво природни и органски екстракти, растителни и ароматични масла помагаат да се намали опаѓањето на косата и да се заштити од надворешни влијанија создавајќи чувство на бујна, ревитализирана и здрава коса. 

  LOSION PROTIV OPAGANJE NA KOSA OD KONOP

  LOSION PROTIV OPAGANJE NA KOSA OD KONOP

  850 ден.

  Иновативна формула за регенерација и против опаѓање на косата.

  Без парабени.

  Погоден и за жени и за мажи. 

  0 ден.
  0